| NightAngel_8574 a întrebat:

Mi-am facut abonament la sala pentru o luna de zile. M-am dus 10 zile si am pierdut abonamentul. Credeti ca va trebui sa platesc iar abonamentul, sau sunt "oameni" si o sa imi faca altul?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca au un sistem informatic in care apari ca abonat pana la data de... n-ar fi nici o problema.
Daca nu au asa ceva, cel mai probabil va trebui sa iti faci altul, doar daca nu cumva cel de la receptie are o memorie extraordinara si te-a tinut minte cand ai facut abonament

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Asta depinde de fiecare persoana.Dar da ar trebui sa iti faca altul.Atata timp cat tu ai platit, ar trebui sa ti-l faca din nou.Te pup:*

| Belllla a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti faci altul! Nimeni nu mai e ''om'' in ziua de azi. Insa daca instructorul de acolo te recunoaste, exista o sansa sa nu mai dai banii din nou sa iti faci altul.