| anika33 a întrebat:

Mi-am facut astazi tatuaj :X... e superb... oare se vindeca repede? ce trebie sa fac ca sa il ingrijesc?

2 răspunsuri:
| oana_9912 a răspuns:

Sal.si eu am tatuaj.al meu s-a trecut in vreo 2-3 saptamana. numa`ai grija sa nu il cojesti ca se ia cu tot cu culoare si ramane nasol...eu m-am dat o singura data cu crema fix dupa ce l-am batut si gata. l-am lasat sa-si faca de capbig grinbig grinpune-i servetele umede sau ceva umed si rece:X

| yuhu a răspuns:

Http://super-imagination.blogspot.com/ vezi aici ceva interesant.