| IoanaBogdana a întrebat:

Mi-am instalat imvu. mi-am dat seama ca este cea mai mare tampenie. l-am dezinstalat insa sora mea mai mica stie cum sa-l instaleze si vrea sa se joace pe el. cum pot sa securizez site-ul si can ea incearca sa intre pe imvu.com sa nu reuseasca si sa i se inchida pagina de web. ma puteti ajuta va rog? acord funda.

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Spune-i mamei tale ca joaca jocuri cu prostii funta!big grin

3 răspunsuri:
| ILoveVampires a răspuns:

O intrebare: De ce nu o lasi pe sora ta sa se joace? daca ei ii place ...Doar ziceam

| IoanaBogdana explică:

Pentru ca are tot felul de tampenii. si ea e mica. de ex unul ii pupa fundul unei fete. tie ti se pare normal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blablabla parca nu stii de ce ai dat pe invu tu esti vinovat