| qImpossible a întrebat:

Am o mica problema. Am instalat imvu de peste 20 de ori si dezinstalat, si imi da incontinuu crash. Mi-am schimbat recent windowsu. Si nu imi pot da seama care e problema. Pareri? - Multumesc big hug -

1 răspuns:
| CrazyCleoo a răspuns:

Şi eu am păţit exact la fel. Dra cu timpul am dezinstalat şi l-am lăsat deoparte oh go on Poate e cam greu dar... asta ewinking Peste câtevasăptamâni am încercat din nou şi am reuşit big grin Eu după am avut mai multe programe deci încercă şi tu ceva thinking