| question_3585 a întrebat:

Mi-am instalat sitemul de operare windows ca am avut ubuntu si nu mai merge imprimanta. dau print la ceva si nici macar nu ia foaia.nu face nimic, ca si cum nu ar fi pornita, ca si cum nu ar fi bagata in priza. ce ar putea avea si cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| CosmicKarma a răspuns:

Dacă pe Ubuntu a mers şi nu mai merge, dacă pe Windows a avut şi driverele instalate corect, atunci e posibil ca imprimanta să aibă nevoie de un drum la reparat.

| IustinTheBest a răspuns:

Poate e dezactivata din Services