| ErgoN a întrebat:

Aplicatia Clean Master Applock imi blocheaza aplicatiile doar daca este deschisa, cand o inchid nu le mai blocheaza. Ce pot face sa mi le blocheze tot timpul, chiar daca nu este deschisa. (Pe telefon)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dezinstalezi aplicatia ca nu ai nevoie de ia decat o data sa stergi cateva file care stau degeaba in telefon dar in rest nu este buna de nimic decat sa iti incetineasca telefonul si e chiar amuzant pentru ca aplicatia zice ca il face mai rapid dar nu.

| ErgoN explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau pastrez doar pentru a bloca unele aplicatii, si in caz ca imi foloseste cineva tefelonul si sa ii faca poza cand vrea sa intre pe ele (daca greseste parola)

Daca este alta aplicatie care poate face asta, sa imi spui.