| LoveMe19 a întrebat:

Mi-am luat bilet la concert Lala Band si am dat 100 lei. La pretul asta pot face poze cu ei? sau autografe? (cui nu ii place nu comenteaza)! Va rog raspundeti urgent.dau funda primului/primei car da raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Pentru poze si autografe in particular trebuie sa ai bilele VIP. Scrie pe ele daca sunt VIP sau nu.

| LoveMe19 explică (pentru Sadop):

Dae daca merg mai dreme si ii rin pot sa fac poze cu ei?

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Vai de capul meu. Pentru lala band 100 de lei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! happy Si nu imi place Lala dar tot raspund, pentru ca am fost in trecut o obsedata care a fost la toate concertele laughing deci, nu, un bilet vip costa 500 de lei, cred, nu m-am uitat, si te lasa sa intri la autografe dupa/inainte de concert doar daca pe bilet scrie VIPbatting eyelashes

| LoveMe19 explică (pentru anonim_4396):

Costa 150 lei VIP