| PepsiiLemoon a întrebat:

in primul rand vreau sa va rog sa nu radeti de mine... sigh dar in septemberie merg la un concert lala band ( nu jigniti trupa oh go on nu e vorba de trupa aici oh go on ) si n-am mai fost niciodata la un concert cu bilet VIP. e prima oara. in pachetul vip este si o sesiune de autografe si poze.as vrea sa stiu cine face pozele? eu merg singura la concert pentru ca inca nu m-a anuntat prietena mea daca merge sau nu. deci sunt pe cont propriu si chiar vreau sa fac poze cu membrii trupei. funda

2 răspunsuri:
| melittlelioness a răspuns:

Rogi pe cineva sa iti faca.la cat ai platit pe bilet sunt convinsa ca se va gasi cineva sa te ajute

distractie placuta!

| PepsiiLemoon explică:

Ii multumesc lui melirrlelioness pentru. rasp.
acum ma adresez celor care au mai fost cu bilete vip la concerte. si voi ati rugat pe cineva sa va faca poze? :O