| davideuwv a întrebat:

Mi am pierdut buletinul si m-am dus sa fac unul nou. Dar dupa depunerea de cerere l am gasit. Pot sa anulez cererea sau e prea tarziu?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate. Dar e mai bine cu cel nou. Se prelungeste data expirarii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Du-te acolo la evidenta populatiei si explica situatia.E posibil sa poti anula cererea. Data viitoare pastreaza buletinul in portofel, astfel incat sa nu-l mai pierzi.

| StoicAnalysis a răspuns:

Lasa-l pe cel vechi acasa si asteapta-l pe cel nou. E mai bine sa ai unul nou, pentru ca ti se prelungeste data de expirare fata de cel vechi.