| Ejkoli a întrebat:

Mi-am pus o poza de profil pe facebook pe care o consider faina. (sunt baiat) Dar n-a vazut-o multa lume asa ca as vrea sa mai primesc cateva likeuri. Nu e ciudat sa imi distribuii propria fotografie? Si daca nu e atunci likeurile de la distribuire imi apar si la poza? FUNDA1

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E cam dispe si penibil sa iti distribui poza, ceva gen cersesti likeuri, attention ***...

| Dackvareder123 a răspuns:

Ba e cam ciudat... nu iti distribui pozele, nu iti da like la ele etc. E de prost gust

| LA17 a răspuns:

Eu zic sa-ti dai tag in poza, in felul asta o sa apari in noutati.
Nu-ti distribui propria poza, daca crezi ca nu ai suficiente, cred ca asta cu tag-ul e cea mai usoara metoda.
In plus, poti sa il stergi si sa te taguiesti din nou.
Succes:*