| tudor_9886 a întrebat:

Mi-am activat optiunea de la orange cu 3000 minute 3000 sms 75 minute nat si 75 sms nat cu 5 euro. am vazut mai multe reclame la aceasta oferta si se pare ca minutele neconsumate vor fi reportate si luna viitoare. a trecut o luna dar m-am trezit ca nu mai am nici un minut pe cartela consumand intr-o luna putin peste 1500 minute. ce pot face? reincarc cartela sau exista alta cale?

Răspuns Câştigător
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai ca sa ti se raporteze minutele trebuie sa incarci si sa activezi aceeasi optiune si iti dau si minutele care nu le-ai vorbit

2 răspunsuri:
| flavianeacsu a răspuns:

Trebuie cu siguranta sa reincarci! happy

| Garnet a răspuns:

Reincarci cartela