| lifecta a întrebat:

Mi-am scapat telefonul ( iphone 4s) si s-a spart putin ecranul iar acum nu se mai aprinde. Ecranul nu e "zob" sau vai doamne, doar o linie asa pe el. Ce poate avea, i-a sarit vreoun contact sau ceva? In constanta unde pot gasi undeva sa-l repar?

2 răspunsuri:
| Visionfree a răspuns:

Nu are nimic, s-a transformat intr-un brand mai scmecher, ihad, doar hipsterii au.

| LittleLuciane a răspuns:

I s-a spart chesti aia care se vede pe ecran (scuze dar nu stiu cum ii zice) dar dul la reparat ca til face mai ales daca ai garantie