| r8driver a întrebat:

Mi-am schimbat adresa de mail si tot nu pot trimite mesaje private ce trebuie sa mai schimb.Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa trimiti mesaje private pe TPU? Trebuie sa scrii adresa ta de e-mail si cand vrei sa trimiti mesaje, scrii textul si trebuie sa astepti ceva pana primesti un mail cum ca trebuie sa confirmi adresa ta de e-mail. Apoi nu va mai fi nevoie sa faci asta la alte mesaje private, doar daca iti schimbi adresa.

2 răspunsuri:
| lily09 a răspuns:

Probabil stilul....haha