| natalia_5717 a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje privatecrying?
Imi spune:Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa ********@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.
Ce trebuie sa fac mai exact?
Multumeschappy

9 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acest lucru insa cred ca a fost vorba de ceva disfuctie a internetului, ori apar niste coduri, formate din cifre si litere si trebuie sa le scrii corect, chiar de doua- trei ori si numai dupa aceea pleaca mesajul. Uneori se fac verificari daca mesajul este trimis de catre abonatul pe internet si iti cere mai multe date de confirmate. Nu te ingrijora pentru ca acest lucru se remediaza si vei putea sa scrii cate mesaje private vei dori.

| TipulVerde a răspuns:

Trimite-ti singura vreo 10-20 de mesaje private, pana primesti pe mail mesajul de confirmare de la TPU. Io asa am facut, mi-am trimis incontinuu o grama' de mesaje si dupa vreo ora mi-a venit si mailu ala...trebuie sa incerci incontinuu

| MADALINAAAA a răspuns:

Si mie la fel mi s-a intamplat.imi spunea acelasi lucru, dar ziua urmatoare am vazut ca am trimis mesajul de 3 oribatting eyelashessi eu care crezusem ca nu se trimisese.

Răspuns utilizator avertizat
| gaby_6279 a răspuns:

De ce private tu pentru ca sa poti vb vulgar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing pai intra in mayl si dai click pe link-ul de confirmare trimis de aici, data viitoare vezi ca in coltul din dreapta scrie cu albastru CONTACT, scrie-i admin-ului si-ntreaba, baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AUZI, da` tu esti in poza?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in adresa de email si confirmi adresa de email, posibil sa nu fi ajuns emailu asteapta trebuie sa ajunga happy

| ciorex a răspuns:

Incearca sa bagi adresa de e-mail la care vrei sa trim in contactele tale.