| anonim_1647 a întrebat:

Mi-am schimbat parola de la mess dar nu imi mai merge. am incercat toate caile posibile, mai putin cea cu intrebarile ptc eu la intrebarile alea am rasp la misto cand mi-am facut id-ulbig grin la mail merge totusi parola. doar la mess nu merge. i s-a mai intamplat cuiva asa?

1 răspuns:
| SimoooSven a răspuns:

Da,mielaughing
nu mai stiam parola si nici intrebarile secretelaughing
dar am facut cumva sa imi schimb intrebarile si mi-am schimbat parolathinking
ciudat e ca nu imi mai aduc aminte cum, ca asa puteam sa sparg idurilaughing)