| Hieer a întrebat:

Am o problema extrem de mareelaughingAstazi mi.am schimbat parola de la mess.Am incercat sa o bag de vreo 30 de ori, in toate felurile posibilelaughing dar nu merge. Raspunsurile la intrebarile alea nu le stiu sad..si nu stiu ce sa faclaughing...Ma puteti ajuta cumva?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

ADIO cont! Fa-ti altul! big grin

| Hieer explică (pentru lpavel):

Nuuulaughing....ala era ff importantsad.

| lpavel a răspuns (pentru Hieer):

Mi s-a intamplat si mie, crede-ma nu mai e nimic de facut... big grin

| Hieer explică (pentru lpavel):

sad.off...

| Resurrection a răspuns:

Daca nu sti nici intrebarile si nici parola.
Trimite link pe e-mailu-l alternativ.

| Hieer explică (pentru Resurrection):

Nici emai-lul ala nu il m-ai stiulaughing...am demult acest id..si ..am uitat.