| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat codul de siguranta de deschidere al telefonului meu, Samsung sgh-x650.Cum as putea sa sparg codul, sau sa il aflu, chiar nu il mai tin minte fiindca nu l-am mai folosit de mult.

2 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Nu e vorba de CARTELA TELEFONULUI! ci de codul telefonului in sine.l-am setat sa aiba cod de siguranta.

| Ella061 a răspuns:

Pai cred ca iti trebuie codul PUK il gasesti in cartea de informatii a telefonului...cel putin asa a facut o prietena si a mers