| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as fi dorit foarte mult sa fiu fata, dar nu am curajul sa spun asta nimanui (vreau sa zic din familie). Doar surorile mele stiu, pentru ca mi-au dat voie sa incerc din hainele lor (am 13 ani). Stiu ca toata lumea se gandeste ca cei care sunt asa, sunt homosexuali, dar mie nu imi plac si nu ma atrag baietii de nici un fel. Mie foarte frica sa nu afle parintii. Nu mai stiu ce sa fac?

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Trebuie sa te simti bine in pielea ta. Gandeste pozitiv si vei vedea ca e un lucru super sa fii baiat.

Bafta

| 4b a răspuns:

laughing da nu-i cine stie ce...si eu mi-as fi dorit sa fiu un baiat macho, sa frang inimile la fete si sa le stiu pe toate la picioarele mele, dar n-a fost sa fielaughing asta-i viatahappy o sa-ti schimbi aceasta mentalitate cu trecerea anilor, nu-ti fa griji

| DirtyBlood a răspuns:

Iti zic sigur ce sa NU faci:
Schimbare de sex.
In rest, crede-ma ca si eu mi'as fi dorit sa fiu baiat de multe ori...sa simt ca am autoritate, putere.sa am grupul meu de prieteni nebuni de ne ia dracu.
Dar desigur nu se poate, eu tresa fiu feminina etc oh go on
Crede-ma ca stiu cum e.Si e normal ca odata in viata sa vrei si asa ceva. perioada critica adolescentaoh go on nu'ti fa grijihappy
Gandeste-te la partile bune a unui baiat...partea buna a lucrurilor.
Succes, papa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine băiat. Fetele se confruntă cu mai multe greutăți de tot felul, fizice și emoționale decât băieții. Deci nu îți mai dori. Eu zic că la vârsta asta e doar o pornire de moment, așa pățesc multe persoane, trecerea de la copilărie în adolescență. Așteaptă și poate îți trece.

| Aristodemos a răspuns:

A fi homosexual nu inseamna, sa vrei sa fii fata, sau sa porti haine femeiesti si sa ai un anumit caracter, a fi homosexual inseaman a iubi o persoana de acelasi sex.