| anonim_4396 a întrebat:

Mi-au iesit multe cosuri si dimineata le storc ca mi-e rusine sa ma vada oamenii cu cosuri cu punct din ala alb in varf.Cand le storc iese ceva alb si nu stiu ce e, imi puteti spune voi? Mentionez ca am si gustat chestia aia de cateva ori si nu cred ca e toxica ca nu am patit nimic.

17 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Of doamne aia nu e de gustat mai.Nu te speria esti in perioada de dezvoltare ff bine faci ca le "storci" dar dupa ce faci "antrenamentul" de stoarcere pune spirt pe fata ia o vata si pune spirt pe ea si stergete si asa incet incet vei scapa de cosuri.

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru rater1994):

Dar spirtul nu intra prin piele ca eu asa am auzit? Poate ajunge pana in craniu si mai departe, poate la creier.Nu imi permit asta ca si asa am niste probleme mentale, dupa cum zice psiholoaga care rade de mine la sedinte.

| Zazu a răspuns:

In tren; un copil manca linistit o banana...cu coaja cu tot.
Unul dintre calatori ar fi vrut sa ii sugereze parintelui ca plodul nu mananca cum trebuie banana, numai ca se temea sa nu faca o gafa, sa nu fie interpretat gresit.Bietul om, intr-un sfarsit, plin de remuscari si frustrari ii spune parintelui:stiti, copilul d-vostra nu mananca banana cum trebuie...
Parintele furios ii striga odraslei:Bahhhh, ti-am zis ca nu se mananca asa? ..cu paine bah, cu paine, nu goala!

| Kaℓi a răspuns:

Pfff... :& sad eu nu sunt sigura ca n-ai patit chiar nimic-nimic! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Aaa, gata, am gasit! Deci poti sa stergi "bunic" si sa lasi numai "bunica", stii tu... dar mult am mai cautat!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E puroi!
App tu nu ai minte?laughing

| ionut1134 a răspuns:

Normal ca nu e toxica laughing nu trebuie sa iti fie rusine multi au cosuri si nu le mai stoarce apoi arata mai rau daca le storci excesiv

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru ionut1134):

La mine arata mai bine daca le storc decat daca las punctul ala alb acolo si le storc excesiv(adica pe toate) de ani de zile.Adica daca il las nu mai pot agata nici o fata ca stiu ca e scarbos si vad cum se uita acolo.

| ionut1134 a răspuns:

Si... ce gust are am vrut sa gust... dar imi este scarba sa gust

| RăspundLiniștit a răspuns:

Are gust de sardine stricate (am mancat din greseala o data, dar aia e toxica ca mi-au iesit si alte bube pe langa cosuri de la ea) amestecate cu branza dinaia putrezita frantuzeasca. Cu diferenta fata de astea doua ca e calda.

| Onisoor a răspuns:

Este puroi! Eu asa cred ca asa am si eu! Daca vrei sa stii cum este mai bine sa actionezi asupra cosurilor intra pe www.noifetele.ro Acolo vei gasi multe sfaturi :D

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru Onisoor):

Si tu ai urmat sfaturile si inca ai? Ce rost mai are sa urmez si eu?

| ionut1134 a răspuns (pentru RăspundLiniștit):

Eu mai bine le rup si deaceia arata naspa

| rater1994 a răspuns (pentru RăspundLiniștit):

Eu nu mai amstraight face n-am zis ca mai am am avut...

| Onisoor a răspuns (pentru RăspundLiniștit):

rolling on the floor N-am vazut in viata mea o fire mai pesimista! E treaba ta ce faci! Intrebarea ta a fost „Cand le storc iese ceva alb si nu stiu ce e, imi puteti spune voi?" Si eu ti-am raspuns! E treaba ta daca te uiti pe site-ul ala sau nu!
P. S. Eu nu am urmat sfaturile de acolo (prefer sa sparg cosurile, ti-am zis doar in caz ca vrei sa stii mai mult! nimic altceva) happy

| Onisoor a răspuns:

Http://www.noifetele.ro/beauty/skin.php aici gasesti ceva despre piele, cosuri etc!