| Alex2526 a întrebat:

Salut, am si eu o problema! Am 17 ani, penisul masoara 14 cm, si am pe el niste cosuri! (nu PPP sau ce putin asa cred) deoarece sunt iesite in afara si sunt asa uscate si daca ma chinui si storc iese ceva acolo iar cu ppp am cateva pete din astea dar cum fac sa scap de acele cosuri? Imi este rusine sa fac si sex sau sa imi faca o fata oral deoarece e jenant rau! Multumesc! Si este suficient 14cm pentru o fata cu fundul mare?
Dau funda@

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Kidfromjail a răspuns:

Depinde cum ii folosesti pe acei "14 cm". Dacă te exciți și ejaculezi prematur, poți sa o ai și de 24.
Referitor la problema ta ti-am răspunsul la celălalt topic.