| a2n2a a întrebat:

Mi-e frica sa raspund la ore.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Petru535 a răspuns:

Dacă esti sigura ca raspunsul e corect, nu mai sta pe gânduri cum ca " oare e corect ce spun? Oare o sa se rada de mine?" Din fericire suntem oameni, si n-avem de unde sa le stim pe toate. Încearcă să ridici mana si sa spui. Iar daca raspunsul e gresit...Macar stii ca pe viitor sa nu mai faci aceeasi greseala, prntru ca toti greșim. N-ar avea nimeni de ce sa te critice. Mult succes!

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Învinge frica și răspunde la ore.

| aXy99 a răspuns:

Sa nu raspunzi daca nu esti sigura, iar daca esti sigura sa iti iei inima in dinti si s-o faci, nu e mare chestie.

| a2n2a explică (pentru aXy99):

Faza e ca eu niciodata nu ma simt sigura pe mine...mereu imi pun probleme chiar daca nu am de ce

| aXy99 a răspuns (pentru a2n2a):

Nu esti singura cu probleme de genul acesta, trebuie doar sa incerci de cateva ori, n-are ce rau sa se intample.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Repetati ce raspuns vrei sa dai in minte chiar si de doua ori apoi incearca sa raspunzi cu voce tare!