| angelinthedark a întrebat:

Mi-e rusine de prietenul meu sa ma vada dezbracata, adica asa pe intuneric ma dezbrac, dar cand aprinde lumina repede ma acopar si el a zis ca nu am de ce sa ma rusinez de el, lui nu ii e deloc rusine de mine, sigur ca el are 22 de ani si eu 17, in plus eu assa am complexe, oare cum as putea sa scap de ele si sa il lasi sa ma priveasca?

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ehh, te iubeşte. Nu trebuie să te complexezi în faţa lui, sincer happy

| Ea12345 a răspuns:

Esti pudica. Daca ai incrdere in el, va trece.happy

| (0$t!n@ a răspuns:

Spune-i sa te mai cu usurelul...nu aprindeti luminile
sau dezbracate in pat...sau inchide ochii si aruncate in bratele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindeste-te ca sinteti Adam si Eva cind inca nu cunosteau pacatul. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti la inceput tongue. Cu timpul nu o sa mai fii asa. Este doar o problema de timp. Asa era si pritena mea si dupa o perioada s-a obisnuit. roga-l doar sa iti acorde timp.