| prunikk a întrebat:

Mi s-a blocat id. ul de mess. nu mai pot intra pe el. asa dintr. o data. dar cea mai mare problema e ca nu mai stiu acele date care mi le cere cand vreau sa recuperez parola pentru ca le.am pus la nimereala... va rog spuneti. mi cum pot sa fac sa mearga iar idul

1 răspuns:
| VanillaBear a răspuns:

Ai trei solutii:
1.Iti amintesti acele date puse "la nimereala"
2.Iti faci un id nou de mess
3. Speri sa ti se deblocheze singur accountul

Si mie mi s-a blocat in vara si am crezut ca s-a intamplat asta pentru ca cineva a incercat sa bage parola sa-mi intre pe id si mi l-a blocat.A trebuit sa astept 24 de ore, dar din fericire eu nu mi-am pus la nimereala acele date(ceea ce nimeni nu trebuie sa faca) si am reusit sa recuperez id-ul.

! Sfat pentru viitor:Fa-ti un id cu simt de raspundere pentru ca pe viitor o sa fie important nu numai id-ul dar si e-mailul si cand o sa te duci la un interviu nu o sa poti sa scrii la id:sweet cookie sau mai stiu eu ce.Nu ti-o spun in nume de rau, ci doar ca un sfathappy

xoxo Vanilla