| Jadis a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de mess ca nu pot intra deloc pe IDu meu si nici nu pot schimba parola. Nu stiti daca este vreo posibilitate sa-mi recuperez IDul? mi-am facut unul nou si am foarte putini in lista? Nu stie nimeni pls daca se poate sa imi recuperez macar IDurile prietenilor mei din vechiul ID? asta vreau sa stiu happy Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| 0100102002 a răspuns:

Cand ti-ai facut idu presupun ca te-a pus sa iti alegi o intrebare personala despre un anumit lucru. Daca mai iti amintesti care a fost aceasta si raspunsul la ea... poti sa-ti recuperezi parola! NU se pot sparge parole oricum numai sa nu fi spus-o cuiva. Succes