| Katalina93 a întrebat:

MI s-a inceput ciclul inainte de vreme! adica ultima oara a fost pe data de 19 octombrie dar mi sa inceput pe 9 noiembrie! De ce? Imi fac griji!

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Stai linistita, nu e nimic ne la locul lui.
Se mai intampla, sa vina mai tarziu, mai devreme.
O cauza ar fi faptul ca ai depus mai mult efort etc.

| Catta09 a răspuns:

Stai chill, e ceva normal sau de fapt daca ai facut`o e si normal sa.ti vina mai devreme, dar daca nu e ok ca.ti vine mai devreme si nu iti intarzie sau nu.ti vine deloc. :*

| Katalina93 explică (pentru Catta09):

Am avut relatie adica sunt debea pe incepute cu asta! dupa ce ma dezverginat pai ciklul a mers normal la timpul ui dar acum s-a inceput mai devreme cu 8 zile! Dar am mai auzit ca e posibil sa fii insarcinata daca sa inceput cu ceva timp inainte! M-a facut sa kad pe ginduri! doar cand am avut relatie am folosit prezervativul! Si iata mai vreau un raspunz e posibel sa fiu insarcinata?