| iwannabeperfect a întrebat:

Mi se pare ca sunt ingusta in solduri, vreau si eu solduri mai late. ce sa fac?
funda**

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Încearcă să faci exerciţii pentru coapse, aşa vor deveni mai "musculoase", deci mai late. Dar nu vor fi exagerate, vor fi ferme şi atrăgătoare.
Numai bine!happy

| Maxim96 a răspuns:

Dar e fain sa le ai inguste! Nu e nimic grav in asta!

| FuckingUnicorns a răspuns:

De ce ai dori sa ai solduri mari? Sincer si eu le am putin mari dar nu foarte, anyway mie imi place cum sunt si nu as dori nici mari, nici mai mici. Dar aici vorbim despre tine, so... Nu ar trebui sa faci nimic. Esti frumoasa si asa happy