| Lizzaaa a întrebat:

Am o problema "obsesie big grin". Deci vreau sa am o talie ingusta de invidiat. Nu am grasime decat foarte putina in partea de jos a abdomenului. Fac in fiecare seara fac abdomene in jur de 55 dar tot ce se intampla este sa mi se intareasca abdomenul. M.am gandit ca ar trebui sa fiu mai lata in umeri ca sa am o talie mai ingusta sau nu stiu. Mi.ar prinde bine niste exercitii pentru ingustarea taliei pentru ca mi se pare ca am solduri destul de late si asta ma >enerveaza:". Va rog ajutati-ma. Apropo mai fac si dans modern, nu sportiv mai precis sunt majoreta... dar oricum vreau niste exercitii bune pentru talie puppy dog eyes FUNDAA! big grin.

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai nu e prea indicat sa slabesti, sa soliciti asa corpul inca la aii tai, la 13-14 cati ai ar trebui sa faci altceva in afara de slabit, ca degeaba slabesti acum si mai tarziu te ingrasi si re.Corpul e inca in crestere si dezvoltare cam pana la 18 ani. Dupa aceea poti sa tot slabesti cat vrei, dar cum vrei.Si din pozele de pe hi5 mi se pare ca arati f bine la anii tai, mai slaba de atat nu ti-ar sta bine, ai arata ca un schelet umblatorhappy

| Ariyana a răspuns:

Hey,Liza! Vad ca faci destul de multe eforturi pentru o talie de invidiat,iar eu te apreciez pentru asta.Tu faci deja tot posibilul pentru a avea aceasta talie pe care ti-o doresti,dar nu toate fetele sunt inzestrate cu aceasta calitate. Unele au ochi frumosi, altele buze groase, altele par de invidiat.Privind corpul pentru o fata e greu sa aiba corpul pe care il doreste.Adica:talie foarte subtire,picioare lungi, piept proeminent, posterior bombat etc.Intelegi ce vreau sa spun? Eu cred ca tu esti o fata foarte frumoasa, mai ales din pozele pe care le-am vazut la tine pe profil si nu cred ca aceasta talie pe care o vrei te va face mai frumoasa. speciala.Tu esti deja o fata frumoasa si nu mai e nevoie de atatea modificari corporale.