| Gremoryyyy a întrebat:

Mi se poate scadea nota la purtare pentru ca am vapat in clasa?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| darrio2007 a răspuns:

Da. Mai ales ca esti si minor. Ai vrut sa te dai mare, asa-i?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ti se poate scadea nota la purtare, mai ales ca vapatul este interzis minorilor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avand in vedere ca ai pus problema de posibilitatea acestui fapt, da... de posibil este posibil happy
Insa daca chiar o sa se faca demersurile pentru acest lucru, nu prea stim.

Bafta! ^_^

| Wr3nch a răspuns:

Daca consiliul profesoral e de acord da.

| ywar a răspuns:

Pe vremea mea se purta uniforma si daca faceai prostii te punea la colt in genunchi cu mainile la ceafa sau avea un indicator din fibra de sticla si daca te atingea era jale.

| 1997onur a răspuns:

Da iti poate scadea nota la purtare.

| omar456321 a răspuns:

De ce ai vapa in clasa? Cred ca e evident ca ti se poate scada nota la purtare facand ceva interzis.

| WladQ2 a răspuns:

Cel mai probabil da deoarece în regulamentul scolar este interzis ori ce fel de țigări și substanțe eterogene, alcool etc. În consiliul profesoral se va hotărâ ce se va întâmpla.