| loryM_5129 a întrebat:

Care este preferata voastra din next top model? A mea e Emma, e cea mai frumoasa si sper ca va castiga

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

Si mie imi place Emma.E posibil sa castige ea,deoarece este cea mai micuta si au timp sa o pregateasca,sa o "modeleze",deoarece corpul ei este inca in transformare, de exemplu, Madalina are 25 de ani si ea deja s-a maturizat.Nu o mai pot pregati asa de bine ca pe Emma.As vrea sa castige Emma.E glumeata, draguta.

15 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Sunt de-acord cu tine ca Emma este cea mai frunoasa, insa mie imi place mult si de Alexandra, mi se pare ca are potential de model.

| Dianna_7625 a răspuns:

A mea este Roxana si dupa ea este Emma, eu cred ca ele merita sa castige big grin Roxana ii frumoasa doar ca are acel semn la spranceana. Inafara de asta este fff fashion si merita din plin sa castige :X

| PuFuLeTe a răspuns:

Clar ca Emma...Cea mai frumoasaa! Ea merita sa castige`!:*:*

Fundaaa te rogg mult?:X

| newperson4him a răspuns:

Preferata mea e tot Emma. Si are sanse sa bastige, e f tanara si acum e momentul sa isi construiasca si o cariere in domeniul asta, si sa invete sa evolueze dar la 25 de ani parca e putin cam tarziu sa te mai poti modela.

| Muhteşem a răspuns:

Tot pe emma mizez

| cryss_6160 a răspuns:

Pai cel mai mult imi place de ema dar as vrea sa castige roxana pentru ca este mai matura chiar daca ema este mai frumoasa.Si ema poate evolua dar mai are multe de invatat.

| VORTEX a răspuns:

Clar Emma.

| elena4ever a răspuns:

Preferata mea este Roxana pentru ca cea mai matura, face si poze bune, a evoluat foarte mult si mai e si frumoasa.

| cristinuca05 a răspuns:

Emma e foarte draguta.dar imi pare rau sa de dezamagesc dar castigatoarea va fi LAURAwinkingstiu eu.din pacate

| dede070707 a răspuns:

Alexandra!; x

| DeadRose15 a răspuns:

HAIDE MADALINA u esti cea mai tare... emma e o fraiera si o uratha si e si grasa.si yos mai slaba ca ea si suntem chiar la aceeasi inaltime si eu am 14 anitonguetongue e a dracu de prosta eu o sustin pe madalinalove struckx

| Heliii a răspuns:

Roxana blushing.
E foarte frumoasa, pozele ei sunt foarte bune.

| Alejandra_4382 a răspuns:

Eu zic ca pana acum madalina a aratat ca este cea mai matura si ca are experienta mai multa fata de restul.adica este si casatorita si are un corp absolut superb, plus ca pozele ei sunt mereu cele mai tari si ma fashion. Dupa Madalina este Emma care clar are stofa de fotomodel.

| dazy98 a răspuns:

Preferatele mele sunt in aceeasi masura ema si roxana.imi place de roxana deoarece este matura,frumoasa,inalta,si are stofa de model profesonist,dar ema e mica,draguta,frumoasa, amuzanta, amandoua si roxana si ema merita sa castige.

| andra_1080 a răspuns:

Clar emma ea este foarte fashion si imi place foarte mult de ea