| iulya1996 a întrebat:

Mia aparut un cosi pe frunte cum sa scap de el?

5 răspunsuri:
| No a răspuns:

1. Nu pune mana murdara pe fata
2. Da-ti uneori cu spirt
3. Foloseste prosoape curate
4. Bea multa apa
5. Da-ti cu baton corector ( la mine functioneaza winking )
6. Stai mai mult la aer curat
7. Fi optimista, o sa-ti treaca ! Asta-i varsta la care la toti ne mai apar happy

| CoquineNoire a răspuns:

Holbeaza'te la el si o sa vezi cum creste din ce in ce mai mult, si apoi se sparge singur.gata!

| Bubuu a răspuns:

Pui pe un tampon mic de fata zeama de lamaie si dai pe el, iti pui miere in locul respectiv si sta 10 min, apoi speli.Si pana iti dispare, ca sa nu se mai vada, te poti da cu fond de ten.

| KaTaLLynna a răspuns:

Click:http://www.ziare.com/......or-1087857

http://frumusete.ele.ro/......10338.html
daca tot nu reusesti acopera l cu mult fond de ten
FUNDITA?

| fiona_4567 a răspuns:

Usturoi,aplica-l pe zona cu probleme pisat, s-au o felie...este un remediu babesc, dar ajuta foarte mult, cel putin in cazul meu a functionat.