| IoanaIonuca a întrebat:

Tocmai mi-au aparut 2 cosi pe frunte, si eu bineinteles nu i-am putut lasa in pace laughing Cum as putea sa scap de ei cat mai repede? NU pasta de dinti, mi se fac mai urati, am experimentat de 2 ori.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai stoarce cosurile pentru ca o sa se inflameze, o sa se infecteze, o sa apara in alte parti sau in acelasi loc, o sa iti apara pete post acnee sau cicatrici post acnee si sunt sigura ca nu vrei asta, nu? :))

Iar pasta de dinti, menta, alcool, lamaie si alte tampenii/ingrediente de genul nu se pun pe ten, sunt foarte iritante si duc la descuamarea tenului.

Cumpara-ti o crema pentru cosuri, vezi raspunsul meu de aici ( care te va redirectiona la alt raspuns dupa =)) )
https://www.tpu.ro/......-sau-ceva/

4 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Ii poti sparge cu ciocanul.

| IoanaIonuca explică (pentru Staind):

Ce amuzant esti.

| Staind a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Multumesc.
Dar vorbeam serios.