Miam uiatat parola la mess si daca ma duc la,, froget me password" mi-am uitata date din profil.Mam gandit ca daca caut un program de spart parole pot gasi parola mea. Dar nu stiu ce program de aflat parole sa gasesc Pliss sugestii dau fundite

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
In primul rand, nu exista program de spart parole. Sau chiar daca ar exista, fii sigura ca nu ar fi postat pe Internet ca sa il ia oricine. In caz ca este postat (ceea ce ar fi cam dubios) ar trebui sa-ti dai seama ca e un Keylogger care inregistreaza tot ce scrii la tastatura.
In al doilea rand, incearca sa-ti amintesti datele din profil, pentru ca altfel nu-ti poti recupera parola. Poti sa-ti faci un alt ID si sa adaugi toate persoanele de pe ID-ul anterior si sa le explici ce s-a intamplat.
Sper ca te-am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| roberta_7421 a răspuns:

un asemenea program nu exista.tot ce poti e sa iti faci un alt id de mess.nu inteleg cum ai putut uita si parola dar si date din profil.sunt date despre tine. din cate stiu eu de obicei iti cer numele unei rude sau a cuiva apropiat sau date din viata ta.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ciocan
Apoi un pistol de lipit / letcon tear ajuta
NU exista asa ceva