| alexxi a întrebat:

Buna caut un program de spart parole de vreo luna dar nu gasesc ce program imi recomandati? Fundita :X big grin

Răspuns Câştigător
| DaRkAnGeL19 a răspuns:

Sal Alex stiu eu trebuie sati descarci un program pe nume keylonger programul ala sta cam asa tu din programul ala poti sa faci o melodie care nu exista cand prietenul tau care intra in melodia aia pe care ai facut-o tie iti apare o tastatura acolo jos ii spui sa intre iar il minti zici catre el ca daca ies de pe mes si intra iar melodia se transforma in program de spart parole acolo tastatura aia care tio aparut o sa vezi ce scrie el si in felu asta poti sai afli parola funda Alex plzz

4 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Spart parole la ce confused mess, mail, pc... thinking

| Led a răspuns:

Banuiesc ca la mess daca da:
Nu Exista crezi ca am mai fi,, clienti fideli'' ai yahoo-ului daca ar exista programe de astea (fundita?big grin)

| alexxi explică:

La mess

| danco a răspuns:

Las-o balta. nu e usor.