| Mada_9152 a întrebat:

Mie imi place de profu meu de sport
el e cu 15 ani mai mare ca mine
imi place de 2 ani si as vrea sa-i spun dar nu stiu cum va rog frumos sa ma ajutati sa mi-l apropii si apoi ajutati-ma spunandu-mi cum sa-i spun
imi place rau de el... AJUTOOOOOOOOOOOOOOOOOR

Răspuns Câştigător
| blabla5532 a răspuns:

Zii sa te ajute dupa program cu exercitiile

la ce nume ai probabil el are 25 de ani

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Aaaa, un sfat prietenesc? Las-o balta. Eventual cand vei avea vreo 20 de ani, atunci sa te gandesti la o aventura cu el. Dar dade te vei mai coace pana atunci si nu te vei mai gandi la fel. thinking

| alexoprondrina a răspuns:

Eu zic asa: mai intai ii spui mamei tale, apoi eu iti cum sa-i spui
Pupwinking

| Mada_9152 explică:

Pai nu mai fac sportu cu el si in echipa de handbal nu ma ia ca eu am avut un picior rupt anul trecut si app are 30 ani