| Smecherul_Ady_1996 a întrebat:

Stiu ca pare ciudat ce va spun dar imi place de o fata si as vrea sa o intreb daca vrea sa fiecu mine dar nu stiu cum si nici nu am curajul ma ajutati va rog frumos? Dau funda la cine imi spune.

2 răspunsuri:
| ILoveWeekends a răspuns:

Spune-i! Numai sta pe ganduri ABSOLUT DELOC! Cu fiecare zi ce trece pierzi. Dar mai intai gandeste-te cum e fata respectiva, daca e mai timida sau mai stiu eu. Daca are bun simt ori poate sa te refuze politicos sau poate sa accepte sa fie cu tine.
Apropo cati ani are? Te mai pot ajuta.
Ironia e ca si eu sunt indragostita de un baiat numit ca si tine si as da orice ca acest Ady sa imi ceara prietenia, desi stiu ca e imposibil.

| Smecherul_Ady_1996 explică (pentru ILoveWeekends):

Aere 11 ani ca si mine si mersi pentru sfat daca vrei add smecheruladrian225@yahoo.com