| Georgy13 a întrebat:

Imi place de un baiat are aceeasi varsta ca mine si nu stiu cum sa l fac sa ma placa.Suntem colegi de clasa si As vrea sa ma apropii de el dar nu stiu cum
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa te placa. Ii arati cum esti tu de fapt si speri sa fii ceea ce vrea. Trebuie sa ai incredere in tine si sa-i arati asta. Restul, tine de chimie, daca e sa fie intre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie "sa-l faci sa te placa", trebuie doar sa intri in vorba cu el, sa va imprieteniti. Iar dupa un timp vei vedea daca si el este atras de tine sau nu. happy

| christall a răspuns:

Vezi ce puncte aveti in comun si intra in vorba cu el sau daca e bun la vreo materie sa te ajute cu ceva.