| gessia198 a întrebat:

Mie imi place de un baiat dar in ultima vreme o zis toata lumea ca ma inseala ca no o fost ca s-o jucat adevar provocare procente si inchisoare cand eu nu eram la scoala si atunci cineva l-o provocat pe el sa o ia in brate pe acea fata si odata cand o nimerit inchisoare o trebuit sa o sarute pe obraz pe ea si au o zis o prietena ca el i-a zis ca de fapt lui ii mai place de mine dar eu nu cred.
Ce ati face voi daca ati fi in locul meu?

Răspuns Câştigător
| luminita1234 a răspuns:

Eu stiu ca te place daca te-o placut ina si acum te poate placea dei arice persoana are ceva special si cred ca si tu ai frumusetea si ai de toate sunt sigura ca se va rezolva totul intre tine si el pentru ca n-are cum sa-i treaca asa zie ca te plae iar dupa aia ca nu da sigur nu are cum.
Eu as incerca sa fiu buna cu el sa-i imprumut tot ce vrea la orice materie si i-as recunoaste in fata ce simt eu pentru el
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

7 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Bun cum naiba sa te insele daca voi nu sunteti impreuna?laughing
SI in leg. cu intrebarea. ta nuss incearca sa ii atragi atentia cand te duci la scoala ia-l u in brate si sarutal pe obraz sa vezi cum face ca o bomba cu ceas:d(de fericire)

| gessia198 explică (pentru NuamnumesuntANM):

Ai vrea tu ca eu mor de rusine cand il vad

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru gessia198):

Incearca ca o sa poti si eu eram asa cu o fata pana cand am luat-o in brate si i-am dat un tzuclaughing pe obraz si acum ea ma pupa pe mine incearca laughingpoate asa o sa faca el cu tinehappy

| gessia198 explică (pentru NuamnumesuntANM):

Da sigur sa faca el asta

| gessia198 explică:

Dau funda
happy

| DenisaLorena a răspuns:

Nu uita niciodata ca cel mai depret lucru al unei fete este demnitatea. Asa ca ai grija ce baiat iti atrage atentia si felul in are acesta se comporta cu tine.Nu trebuie sa-i faci totul pe plac, astfel el de va considera in cele din urma un obiect. Daca este sa fie, si daca el te place atunci va incerca sa te cucereasca si nu va astepta nimic in schimb.Intreaba-l in legatura cu acel moment si observa daca e sincer, in caz contrar respecta-ti propria persoana si i-a atitudine.
Nu uita, nu e ultmul baiat, si gandeste-te ca poate nu te-a meritat!

| QandreeaSorina11 a răspuns:

Pai uita de el