| alezandra a întrebat:

Mie imi place de un baiat de cand eram mica.eram clasa a 5-a si el este mai mare ca mine cu un an jumate,, si cand eram a 7-a a plecat in italia si sa intors in vacanta de iarna cand eram a8-a am fost impreuna doar in seara de revelion. iar a doua zi a plecat iar in italia.si dupa ce a plecat am plans dupa el 2 ani.si a venit acum de sarbatori.si am fost impreuna. el acum are 18 ani si eu 16 jumate. da acum cand a venit am fost impreuna 2 saptamani,, si iar a plecat pe 7 ianuarie.si nu stiu ce sa fac el a zis ca o sa mai vina in vara da eu pana atunci ce fac.pe o parte as vrea sa-l uit. da nu pot.adica au trecut 2 ani.si nu l`am uitat.

3 răspunsuri:
| .::CyBeR::. a răspuns:

Cazul tau este asemanator cu al meu, am cunoscut o fata pe net, din pacate ea este in capatul opus al tarii.

| uite aici a răspuns:

Esti visatoare. Nu trebuie sa il uiti, de ce sa-l uiti? sunt baieti si in Ro, vorbeste cu el si ramaneti prieteni, f buni prieteni tinand cont ca va stiti de mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pina nu-l uiti nu-i posibila nici alta relatie.