| cori1995 a întrebat:

Mie imi place de un baiat de la scoala de aproape 3 ani...Stiu ar trebui sa-l uit dar nu pot. el mi-a facut tot felul de semne dar nu stiu de ce nu vorbeste cu mine. El stie de mult ca mie imi place de el dar eu nu stiu de ce nu vorbeste cu mine. Dar am aflat acum de curand ca e vrea sa fie cu o alta fata dar nu stiu sigur daca este adevarat. Nu stiu ce sa fac. HELP!

3 răspunsuri:
| Яùxsi a răspuns:

Of. probabil ca este putin mai timid daca nu vorbeste asa. si iti face semne happy

| cori1995 explică:

De ce

| teo1995 a răspuns:

Nu se stie nici odata... da! poate e putin timid, daca nu a vorbit cu tine in 3 ani! aici e decizia lui daca ii place de tine sau de fata aia.tot ce trebuie sa faci este sa mai astepti...