| AndreeaZM a întrebat:

Mie imi place de un baiat..si a observat el ca is invidioasa cand vb cu unele fete..si de fiecare data cand vb cu fata pe care nu suport sa o atinga etc el o face si mai des ...cand vede ca nu imi mai este ciuda ca ignor nu mai face chestile astea..si cand vb cu o fata cateodata se uita sa vada reactia mea? De ce face lucru asta? Cand stie ca il plac..si el vorbeste cu fete si vede ca mi ciuda el tot o mai face..se mai baga in seama cu ele dupa aia se uita sa vada reactia sad

3 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Ăştia-s băieţii laughing. Poate vrea să vadă reacţia ta, să vadă cum reacţionezi thinking Poate te place sau vrea să vadă dacă-l placi cu adevărat thinking
E greu de "răspuns" la această întrebare. Unii băieţi au numai tâmpenii în cap şi nici ei nu ştiu ce vor să demonstreze prin asta :d.

| RiRikk a răspuns:

Pentru ca e vrea el sa se simta mai superior si sa iti faca in ciuda. Obisnuieste-te ca asa is baietii happy

| andra181988 a răspuns:

Baietii...vrea sa vada daca tie chiar iti pasa. Incearca sa ignori fazele astea si sa fii mai mult cu el, asa nu mai are timp sa stea cu altele.