| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat pe nume andrei el nu este la scoala mea am mai vb cu el pe messanger dar nu stiu cum sa fac ca imi place de el muult nu-mi pot luat capul de la el imi place foarte mult de el ajutati-ma cu sfaturi ceva cum sa fac ca sa-i spun nuju ceva ajutati-maaa

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ii sp adevarul. Sp in fata poate si el te place.happyMult succes!winking

cami
| cami a răspuns:

Nu-nteleg! ce rost are sa-ti iei capul de la el? din contra dragostea e frumoasa.

| ioanaa a răspuns:

De ce nu incerci sa fii sincera cu el?
Baietii aprecieaza fetele deschise happy

| dEutSa_8892 a răspuns:

Pey nu stiu.sincer ce sati zic... da` crdm k cunosc sentimentu`

incearca sa iti dai intalnire cu el, sau daca aveti prieteni comuni faceti in asa fel incat sa va intalniti din intamplare, iesind in oras cu prietenii vostrii comuni.
sau incearca sa te imprietenesti cu tovarasii lui si sa iesiti la un suc ceva impreuna, este mai bine asa...

sau incearca sa-i vorbesti deschis...si spune-i k ai cam inceput sa tzii la el, mai mult decat k la un amikhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Voi vorbiți doar pe mess, nu va-ți întâlnit deloc față în față?
Dacă nu, spune-i că vrei să mergi la teatru și ai două bilete deja cumpărate, iar prietena ta cea mai bună s-a îmbolnăvit brusc și nu poate merge.
Mai pe scurt, îi ceri întâlnire.
Pa, pa.

| fany74 a răspuns:

Ii spui verde in fata