| Tourniquet a întrebat:

Mie imi place de un baiat si o proasta bata, pe nume Iulia, care o credeam prietena [ oh go on ], i-a spus unei tipe din clasa cu gura mare ca-l plac pe acel baiat, si acum fata aia a spus la toata clasa.

PERFECT! Acel baiat a aflat si... oh go on mi-e rusine sa mai dau ochiu' cu el. straight face

Un sfat, va rog :].

8 răspunsuri:
| Tourniquet explică:

Ps : Iulia, nu ma refeream la tine, ci la o colega stupidaa rolling on the floor

| Didw a răspuns:

Fata big hug
Te inteleg perfect laughing asa am patit si eu cu modmoiselle Tia. care a dat anunt si in ziar ca il plac pe Alex. Ma rog s-a dovedit ca n-a fost asa rau straight face. El a inteles ca il plac si acum, stii, ne intelegem mai bine ca oricand. Ideea e sa nu il lasi balta pe acel baiat doar ca '' minunata '' Iulia a zis la toata clasa. Da-o in papucii mei. Oricum succes cu `Tavibatting eyelashes. Pup kiss

| alonet a răspuns:

Pai nu e nici un stres daca iti place de un baiat, faptul ca iti place de el asta nu inseamna ca esti disperata, mergi si dai ochii cu el cu tupeu si ii spui: "salut, am auzit ca si tu ai auzit marele zvon cum ca imi place de tine, da e adevarat, dar asta nu inseamna ca daca nu ma bagi in seama o sa disper si o sa imi tai venele, ce vina ai tu ca esti frumos" fi nepasatoare, as vrea sa pot sa inteleg cauzele care determina acea stare de rusine a ta happy

| Alex_7297 a răspuns:

De ce să-ţi fie ruşinicăăăăăă? Nu are de ce, eşti om, e foarte normal să dezvolţi sentimente( bine, mie nu prea îmi iese, dar asta e partea a 2 a). Cât despre "prietena" ta, nu o mai numi aşa, că nu are rost!

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai fata aia nu era prietena ta happy
Daca cineva te tradeaza inseamna ca nu sunteti prieteni
Pai eu daca as fi in locul tau pai te duci la el ori zici ca-ti ceri scuze sau ceva, ori zici ca nu-i adevarat, sau ai zici ca il placi. dar nu ca-l iubesti
Incearca sa vorbesti cu el

| anonymus12345 a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Am patit si eu o chestie asemanatoare. Nu-ti fie rusine.happyEu trimiteam biletele, pana cand o colega i-a spus cine era.Atunci simteam ca intram in pamant.Baiatu' ala ce sa mai zica laughing. A zambit big grin.laughing Dupa cum am mai spus, nu are de ce sa-ti fie rusine.Las-o in pace daca spui ca-i asa de "rea".happy. Prietenii adevarati iti vor fii mereu alaturi[nu era vorba de prietenii rolling on the floor dar mai lungesc si eu raspunsul laughing]

Pa :*

| anonymus12345 a răspuns:

Am inteles laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingPoi... ori ii spui ca e adevarat, ori te certi cu fata aia si zici ca o mintit! Dar nu mai spune la toata lumea cand te indragostesti!