| Criztina a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat de la mine de la scoala el e a 8a si eu a 7a
e foarte dragut numa ca el e genu de mai golansh iar eu fata mai cumintica nu ne cunoastem asa sa stam de vorba si as vrea sa ne cunoastem si poate se intampla ceva intre noi Dar problema e ca nu stiu cum sa fac cunostinta cu el?sad:-s dati-mi sfaturi si cum sa ma bag in seama cu el

Dau >funda:*love struckbig grin

1 răspuns:
| TCosmin a răspuns:

Da am observat ca el e a 8a.Trebuie sa actionezi rapid.Am anticipat aceasta problema.Tu pur si simplu sa te impritenesti cu o fata de la el din clasa.(e usor de facut fiind amandoua fete). Dupa care cumva te aproii de el dupa ce ai intrat in clasa aia de x ori.Adica eu sunt baiat si ma gandesc ca e o cale buna sa ajungi la el.