| Glorya18 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat din scoala mea dar problema e ca nu ne cunoastem, mai bine zis el nu ma cunoaste pe mine pentru ca eu stiu tot despre el iar el are si prietena crying. Am incercat de multe ori sa il uit dar nu reusesc. Daca as face cunostinta cu el ce ar trebui sa-i spun? Sau nu stiu ce sa fac. Ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Spune-i ca l-ai vazut in curtea scolii si ai vrea sa discuti cu el, daca are ID de mess/facebook, la ce clasa e si te mai bagi din cand in cand cu el in seama! Succes!

| neutrino a răspuns:

In primul rand trebuie sa realizezi ca tu esti fata si nu trebuie sa te bagi in relatiile altora. Iubeste-l linistita pana cand el va fi liber si pana atunci poate ca vei gasi o cale sa-i arati cat de frumoasa si inteligenta esti.

| Smileygirl23 a răspuns:

Sa tii minte acum si pe viitor: nu te baga in relatiile altora. Timpul are un raspuns la toate: ori el se va desparti de ea[si nu din cauza ta] si poate asa o sa aveti o sansa impreuna, ori tu vei gasi un alt baiat care sa te aprecieze pentru ceea ce esti.

| Glorya18 explică:

Nu vreau sa ma bag in relatia lui ma refeream la faptul daca am face cunostinta si am fi prieteni.