| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat de la mine de la scoala el e a 8a si eu a 7a

e foarte dragut numa ca el e genu de mai golansh iar eu fata mai cumintica nu ne cunoastem asa sa stam de vorba si as vrea sa ne cunoastem si poate se intampla ceva intre noi Dar problema e ca nu stiu cum sa fac cunostinta cu el?:-s dati-mi sfaturi si cum sa ma bag in seama cu el

Dau >funda:*

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Alătură-te grupului său de prieteni, incercă să te bagi in seamă cu el

| iYuuki a răspuns:

Roaga un prieten sa va faca cunostinta

| cristime a răspuns:

Iti place de el da nu il cunosti? raised eyebrows

| inutzza21 a răspuns:

Sunteti la aceeasi scoala, punct in favoarea ta. o chestie care s-ar putea sa mearga, cand treci pe langa el fa-te ca ai scapat ceva pe jos si spera ca el te va ajuta sa ridici obiectul de pe jos. daca te ajuta ai un inceput bun laughing
succes