| HelppMe a întrebat:

imi place de o fata de la scoala, dar inca nu am facut cunostinta cu ea. Am vazut ca se uite cateodata dupa mine si cred ca si ei s-ar putea sa-i placa de mine. Problema e ca nu stiu cum sa ma bag cu ea in seama si nu stiu ce sa vorbesc cu ea ca sa devenim mai apropiati sau cum sa-i spun ca vreau sa fiu cu ea sau ceva de genu. Dati-mi niste idei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita dupa tine....asa-i? Pai si eu am trecut azi pe langa un baiat si i-am zis prietenei mele "Ai vazut cum se uita la mine? smug", iar tipu' era cu capu-n telefon.
Asa-i si cu fata aia, e cu gandu-n alta parte, nu-ti mai face sperante degeaba, ca dupa aceea o sa suferi.
Adevarul doare, stiu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi n-ar fi normal să se uite după tine atunci când te vede? Sau tu de obicei eşti pe modulul de invizibilitate şi ea e singura care te poate remarca, iar ţie ţi se pare ceva ieşit din comun la ea?

| Valeriu25 a răspuns:

Baga-te cu "japca" in seama pe facebook, intreab-o cum o mai duce, fa-i complimente, c-am asa "agata" baietii in zilele astea...