| eueueueueueu111 a întrebat:

Mie imi place un baiat...dar nu sunt sigura daca si el simte la fel pentru mine...adica am vorbit pe facebook si el a spus ca ma place dar fata in fata nu imi spune asta si daca sunt multi oameni nu prea vorbeste cu mine...si seara cand iesim pe afara el vorbeste foarte frumos cu mine si ma imbratiseaza si chiar a incercat sa ma sarute intr-o seara...credeti ca el chiar ma place?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vorbeste in public cu tine despre ce simte, dar vorbeste când sunteti singuri, înseamnă ca vrea sa stiti numai voi ce simtiti unul pentru celalalt. Ca un fel de relatie ascunsa. Frumos. Cred ca te place. Daca el merita dragostea ta, veti fi fericiti. happy

| Black1800 a răspuns:

Pai, din moment ce a vrut sa te sarute inseamna ca sigur te place happy Daca chiar iti place de el si vrei sa aveti o relatie incepe usor cu mici gesturi si vezi unde ajungeti happy Dar daca vezi ca si dupa ce sunteti impreuna de ceva timp si nu spune nimanui nimic atunci este o problema! Sper ca te-am ajutat happy

| m1hai3 a răspuns:

Cine se inregistreaza pe rgp3.b-zone.ro cu refferal id 968 primeste bonusuri de la cont premium si euro pe clienti la iteme dota, gifturi si skinuri legendare pe lol, bani in joc+sansa garantata in factiuni. Am 12 referalli, la 25 organizez tombola filmata prin random.org si ofer un skin legendar la alegere pe lol.