| JuSsTloV3 a întrebat:

Mie mereu mi s-a parut ca sunt o perosana anormala. asa ca voi hotarati mai bine. aici o lsita cu 95 de lcurui elemntare. zic eu.si as dori sa stiu daca aveti in comun.ca sa stii c nu si singura happy
1.Mananc pe zi o ciocolata intreaga milka
2.Imi urasc numele, mi se pare plictisitor
3. Iubesc animalele
4.Intr-un grup ori sunt cea invizibila ori cea ce vorbeste mult
5.Am putini prieteni buni, dar totusi ei m-am dezamagit/tradat de multe ori
6.Sunt lenesa
7. Urasc cand oamneii zic ca am intre 15-18 ani.
8.Nu rad niciodata la glumele mele
9.Cand avea 8 ani vroiam sa ma angajez pe gratis la un salon de frumusete
10.In clasele 1-4 eram disperata de W.I.T.C.H incat mi-am facut si un club
11.Ma uit la toate desenele animate …
12.Sunt foarte copilaroasa
13.Mereu mi-am dorit sa am un urs mare de plus
14. Urasc copiii mici
15.As fi vrut sa am o sora mai mare (cu 1-3 ani mai mare ca mine )decat un frate cu 6 ani mai mare ca mine
16. Niciodata nu zic secretele altora
17. Fac curat in camera mea doar daca vine cineva in vizita sau primesc bani
18. Urasc scoala
19.Este ok daca colegii imi zic moartea cu coasa /moartea in vacanta fiindca fac glume pe seama asta
20.Am fost indragostita o singura data
21.Nu citesc carti, dar citesc manga la greu
22Mereu am vrut sa la locuiesc la casa si sa am camera la mansarda
23.Nu port sutien, doar bustiwra ocazional.macar eu recunosc
24. Uneori sunt prea sincera
25.Regret cand vreau sa zic ceva cuiva si nu ii zic
26.Mereu aceept provocarile prietenilor mei mei: sa merg cu role, sa tip in gura mare, sa dansez
27.Compun versuri
28.Nu doresc raul nici maar celor care mi-au fauct rau
29.Ma enervez usor
30.Sunt credula
31.Cand stau la calculator nu pot sa stau fra sa asc muzica
32. Iau reviste de fete de fiecare data cand apar
33.Am postere in camera
34.Nu imi plac fustele scurte si mulate
35.Sunt in zodia sagetator
36.Ca incaltaminte prefer tenisi si basketi
37.Nu imi place sportul
38.Am ceva cu fiecare om, dupa pshiholog…(trebuie sa mergi la pshiholog cand esti internat in spital)
39.Mereu mi-e frica sa nu am sufoc
40. Dupa mine cel imi oribil mod de a muri este prin ardere
41. Urasc manelele si populara
42.Cand o sa fiu mare o sa apopt copii
43.Nu cred ca citeste cineva lista asta….
44. Urasc cei care ma copie.in special la coafura
45.As vrea sa cresc mai inalta
46.Nu pot sa inchei prietenii fara ca apoi sa regret ce am fauct si sa fiu iarasi prt cu persoana respective
47.Nu imi pasa daca oamenii profita de mine
48. Urasc cand sunt mintita sua cand oamenii nu isi recunosc faptele
49.Am volume manga
50.Am o imaginatie bogata
51. Imi place cand cineva se uita la mine cand desenez.simt de parca am un fan
52.Niciodata nu m-am uitat vrodata in ochii cuiva
53.Nu am baut vrodata energizant
54.Sunt anti droguri, fumat, alcool
55.Stau la calculator peste 10 ore in vacanta pe zi
56.Imi place sav b maim ult pe mess decat in viata reala ca sa nu imi arat emotiile
57.Plang des (pe ascuns) si rad rar
58.Am mereu varfurile despicate
59.de cand sunt mica imi indrept parul cu placa sau cu peria si feonul fiindca parul meu se face cret cand se usuca natural
60.Sunt foarte posesiva
61.Imi iubesc elu si il alint corbyca
67.Am 3 caini
68. Iubesc cadourile de mici dimensiuni fiindca acelea cand le vei pierde in casa si le vei gasi peste ani iti vor trezi amintiri
69.As vrea sa merg in Japonia, dar nu singura cu cineva care sa fie de varsta mea si sa stie mai multe ca mine despre tara respective
70.Cand o sa fiu mia mare as vrea sa devin professor universitar de istorie la o unv. din Anglia
71. Oamenii mereu imi iau aparare in timp ce eu stau mereu muta
72.Ma critic mereu.
73. Oricat de independenta as vrea sa fiu nu reusesc
74. Fug de responsabilitati
75.Nu mi-am organizat niciodata ziua de nastere
76. Apreciez cand sunt criticata in domenniul artistic dar nu si in cel al modei
77. Iubesc discutile neimportante
78.Pana la varsta de 10 ani mi-a placut verdele
79.Nu sunt razbunatoare
80.Mereu trec cu vederea barfele care sunt despre mine
81.Sunt competitiva dar nu ii spun persoanei respective ca pentru mine el este in competitie
82. Imi palce sa stau singura
83. Vreau sa merg si eu prima da cu metroul.
84. Urasc cand mi se pune mane pe fund
85.Mereu am vru sa am un caine mic
86.Sunt o fire visatoare
87.Nu support oamenii fitosi si plini de sine
88.Imi placxe sa fac altora tricouri personalizate
89.Cand o sa mai cresc o sa vreua sa imi scot prop. Manga
90.As vrea ca lumea sa imi dea id-ul lui de mess…imi place sav b mult pe mess cu diversi oamenii
91. Dupa un test sunt 78% emo
92.Am voluem manga cumparate
93.Am un jurnal in care daca nu scriu frumos rup pagina
94.Nu pot sa inteleg de ce lumea isi face bratarile prieteniei
95.Lumea crede ca sunt o perversa mica fiindca imi creste repede parul

35 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce e cu 95-ul? Ca mi se pare ca nu am citit bine?surprise
Perversa mica ca iti creste repede parul?rolling on the floor
Oricum, tare asta.Chiar ma intreb cati dintre noi ar avea curajul sa insire toate ciudatenile caracteruluiwhistling

| Unique a răspuns:

Esti analfabeta

| Unique a răspuns:

Ar trebui sa sa te intereseze cand altii profita de tine

| mhg a răspuns:

O sa scriu numerele corespunzatoare lucrurilor care mi se potrivesc cat de cat:

3, 14, 16, 25, 31, 34, 36.(baschetii ii urasc, dar conversii all star ii ador :X ), 40, 41, 48, 50, 54, 72, 77, 79, 80, 82.(uneori), 86, 87, 88, 90

| Alecsanndraa a răspuns:

Sa zic ce nr se potrivesc si la me
happy
deci:
3, 4, 6, 11, 12, 13, 16, 17, 22, 24, 25, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 57, 60, 72, 74, 77, 79, 80, 86, 87, 88
j km atat laughing
P. S. ce face lipsa de ocupatie din om :O

| dedesh a răspuns:

Oauhappy

| TI a răspuns:

Stai linistita! Nimeni nu este anormal! Fiecare are cate un defect, sau orice alteceva! Dar asta nuinseamna ca este anormal! happy. Parca m-ai descrie pe mine in spusele tale! Marea majoritate din ceea ce ai spus ma caracterizeaza!

| mary a răspuns:

80% am in comun cu tine. nu esti ciudata. desi daca mai zici o sa cred si eu ca sunt o ciudata

| deedee_3754 a răspuns:

Cati ani ai?big grinwinking si atunci iti spun ce categorie ti s-ar potrivi.:p

| stanlaura80 a răspuns:

Nu cred ca esti ciudata...din potriva...esti doar diferita. Si uneori sa fi diferit e chia super! App mie mi se potrivesc : 3, 13, 16,25,29,44,45,48,52,67,68,87 :p big grin. Te pup :*.

| yumii a răspuns:

Well, common points: 2, 3, 6, 10, 11, 12, 33, 36, 37, 45, 50, 59, 68, 78, 85, 88 big grin.

| happyorsad a răspuns:

Imi dai id`u pe privat?big grin avem multe in comun(sunt fata)

| PaTTy_3342 a răspuns:

1.Mananc pe zi o ciocolata intreaga milka - eu nu mai mananc ciocolata de la 3 ani laughing

2.Imi urasc numele , mi se pare plictisitor- ai eu la fel...

3.Iubesc animalele - ce ar fi lumea fara ele?

4.Intr-un grup ori sunt cea invizibila ori cea ce vorbeste mult- si eu la fel!

5.Am putini prieteni buni , dar totusi ei m-am dezamagit/tradat de multe ori - i know how it is sad

6.Sunt lenesa- nu ai vrea sa ma vezi pe mine!

7.Urasc cand oamneii zic ca am intre 15-18 ani . - cati ai ?rolling on the floor

8.Nu rad niciodata la glumele mele - eu rad la ale mele. Problema e ca sunt singura...

9.Cand avea 8 ani vroiam sa ma angajez pe gratis la un salon de frumusete - eu ma angajam gratis la florarie winking

10.In clasele 1-4 eram disperata de W.I.T.C.H incat mi-am facut si un club -eu eram Irma in al meu laughing

11.Ma uit la toate desenele animate … - si eu... si nu imi e rusine sa o zic oricui ma intreaba

12.Sunt foarte copilaroasa - fiecare are in el un mic copil happy

13.Mereu mi-am dorit sa am un urs mare de plus - eu am dormitorul plin de ei laughing

14.Urasc copiii mici - stiiu! mama, aia nu stiu ce . tata aia bla bla. Vaay! sunt Cenusareasa...ma lasi?raised eyebrows

15.As fi vrut sa am o sora mai mare (cu 1-3 ani mai mare ca mine )decat un frate cu 6 ani mai mare ca mine - fratii mai mari sunt tari... au prieteni draguti laughing

16. Niciodata nu zic secretele altora - never! happy

17.Fac curat in camera mea doar daca vine cineva in vizita sau primesc bani - si eu laughing) ( doar ptr bani blushing)

18.Urasc scoala - nu chiar...

19.Este ok daca colegii imi zic moartea cu coasa /moartea in vacanta fiindca fac glume pe seama asta - eu eram moartea in caraibe anu trecut.

20.Am fost indragostita o singura data - eu niciodata laughing

21.Nu citesc carti ,dar citesc manga la greu - eu citesc carti mereu! laughing

22Mereu am vrut sa la locuiesc la casa si sa am camera la mansarda
- si sa am vedere la mare day dreaming

23.Nu port sutien , doar bustiwra ocazional.macar eu recunosc
- nici eu... nu am dc daca intelegi straight face

24.Uneori sunt prea sincera - e foarte trist cand te trezesti cu o palma peste mecla de la profa de fizica doar pentru ca ai protestat cand in loc de 10 ti-a pus 8 din cauza ca in loc de G ai scris g...

25.Regret cand vreau sa zic ceva cuiva si nu ii zic - si eu... doar ca nu imi vine replica pe moment laughing ( ajunge pe la mine cam a doa zi)

26.Mereu aceept provocarile prietenilor mei mei: sa merg cu role, sa tip in gura mare, sa dansez : in a5a am acceptat sa stau 69 pe nu stiu care ( imbracati, nu va imaginati altcv laughing) doar ca sa primesc 3 lei.uff. copil,copil laughing

27.Compun versuri - scriu cantece si carti! everyday ;x

28.Nu doresc raul nici maar celor care mi-au fauct rau - e... eu da laughing

29.Ma enervez usor - foarte usor...

30.Sunt credula - eu nu chiar...trebuie sa vad cu ochii mei ca sa cred

31.Cand stau la calculator nu pot sa stau fra sa asc muzica - exact... tastatu fara melodii ma face sa ma simt urmarita rolling on the floor

32.Iau reviste de fete de fiecare data cnad apar - nu mai spune... am biblioteca plina!

33.Am postere in camera - nu ma lasa mama sa imi pun laughing

34.Nu imi plac fustele scurte si mulate - ce dreq, doar nu suntem cu**e sa ne imbracam pana la c*r, eu nu am nicio fusta sau rochie in sifonierlaughing Pana si la nunta lu varmea m-am dus in blugi si bascheti :-s...

35.Sunt in zodia sagetator - e. eu sunt leu laughing

36.Ca incaltaminte prefer tenisi si basketi - d`uh

37.Nu imi place sportul - dusmanii mei cei mai aprigi - mingiile...

38.Am ceva cu fiecare om , dupa pshiholog…(trb sa mergi la pshiholog cand esti internat in spital) - si eu ...

39.Mereu mi-e frica sa nu am sufoc - mie imi e ( inca) frica de intuneric laughing

40.Dupa mine cel ami oribil mod de a muri este prin ardere - da...

41.Urasc manelele si populara - eu urasc si clasica laughing
Love country!

42.Cand o sa fiu mare o sa apopt copii - si eu! mi se pare foarte nobil big grin adica...au si ei dreptu la o familie normala sad - plus ca nu am chef de : impinge, hay.l-am prins!straight face

43.Nu cred ca citeste cineva lista asta…. - ba da, euu laughing

44.Urasc cei care ma copie.in special la cuafura - ce freza ai?rolling on the floor)

45.As vrea sa cresc mai inalta - eu am deabea 1.65 broken heart

46.Nu pot sa inchei prietenii fara ca apoi sa regret ce am fauct si sa fiu iarasi prt cu persoana respective - exact, chiar daca nu merita!

47.Nu imi pasa daca oamenii profita de mine - eu dau aparenta ca nu, dar de fapt chiar ma macina in interior ca eu sa muncesc si altii sa ia laudele...

48.Urasc cand sunt mintita sua cand oamenii nu isi recunosc faptele - exact... inseamna ca nu au curaj sa o faca

49.Am volume manga - si eu! laughing

50.Am o imaginatie bogata - exact... eu vad si visez numai prostii laughing imi zboara gandurile peste tot big grin ( and I love it!)

51. Imi place cand cineva se uita la mine cand desenez.simt de parca am un fan - eu = paralela cu hartiile si creioanele colorate, dar... cand cineva citeste ce scriu ma simt in al 9lea cer deci cred ca e tot aia happy

52.Niciodata nu m-am uitat vrodata in ochii cuiva - nici eu... prea penibil

53.Nu am baut vrodata energizant - miros ca un ****...

54.Sunt anti droguri, fumat,alcool - exact! healthy life laughing

55.Stau la calculator peste 10 ore in vacantza pe zi - si eu laughing

56.Imi place sav b maim ult pe mess decat in viata reala ca sa nu imi arat emotiile - si eu... arat ca un ***. Emoticonurile sunt mai swt rolling on the floor

57.Plang des (pe ascuns) si rad rar - eu plang pe ascuns in fiecare zi si rad fals...

58.Am mereu varfurile despicate - si eu! chiar de a doua zi de la tuns...

59.de cand sunt mica imi indrept parul cu placa sau cu peria si feonul fiindca parul meu se face cret cand se usuca natural - ce n'as da eu sa am bucle...

60.Sunt foarte posesiva - asta e a mea... si eu laughing

61.Imi iubesc elu si il alint corbyca - ce dreq e ala el?laughing

67.Am 3 caini - am 3 papagali laughing

68.Iubesc cadourile de mici dimensiuni fiindca acelea cand le vei pierde in casa si le vei gasi peste ani iti vor trezi amintiriexact. plus ca au mare valoare sentimentala sad

69.As vrea sa merg in Japonia, dar nu singura cu cineva care sa fie de varsta mea si sa stie mai multe ca mine despre tara respective
- si eu! mi se pare o tara super tare
70.Cand o sa fiu mia mare as vrea sa devin professor universitar de istorie la o unv.din Anglia - eu de biologie in Anglia laughing

71.Oamenii mereu imi iau aparare in timp ce eu stau mereu muta
- si eu...
72.Ma critic mereu. - nu-mi place aia , bluza asta ma face grasa... stiu cum e

73.Oricat de independenta as vrea sa fiu nu reusesc - da... cand te suna mama din 10 in 10 minute nu prea ai mari sanse...

74.Fug de responsabilitati - si eu... dar ma prind din urma...

75.Nu mi-am organizat niciodata ziua de nastere - nici eu... toate pupicurile, vay sufla in tort... patetic! plus ca niciodata nu mi-a placut sa fiu in centrul atentiei. Ma simt jenata.

76.Apreciez cand sunt criticata in domenniul artistic dar nu si in cel al modei - eu nu apreciez nicio critica laughing

77.Iubesc discutile neimportante - sunt viata mea rolling eyes. banale...

78.Pana la varsta de 10 ani mi-a placut verdele - mie imi place laughing

79.Nu sunt razbunatoare - nici eu///

80.Mereu trec cu vederea barfele care sunt despre mine - chiar nu imi pasa daca aia de la colt ma barfeste ca imi sta paru nu stiu cum... si al ei a fost sau va fi asa intr-o zi

81.Sunt competitiva dar nu ii spun persoanei respective ca pentru mine el este in competitie - si eu! be the best

82. Imi palce sa stau singura - singuratatea e viata mea ...

83.Vreau sa merg si eu prima da cu metroul. - eu cu avionul day dreaming

84.Urasc cand mi se pune mane pe fund - nu s-a intamplat dar cred ca l-as bate pe tip pana nu mai poate...

85.Mereu am vru sa am un caine mic - luv puppies love struck

86.Sunt o fire visatoare - dreamin' 24/24

87.Nu support oamenii fitosi si plini de sine - exact...

88.Imi placxe sa fac altora tricouri personalizate - mie imi place sa compun cantece pentru ei happy

89.Cand o sa mai cresc o sa vreua sa imi scot prop. Manga - vreau sa imi scot propriile carti! laughing

90.As vrea ca lumea sa imi dea id-ul lui de mess…imi place sav b mult pe mess cu diversi oamenii - eu urasc sa am mai mult de 50 in lista.

91.Dupa un test sunt 78% emo - eu cik 86... zau asa?

92.Am voluem manga cumparate - nu ma bag in manga.

93.Am un jurnal in care daca nu scriu frumos rup pagina - stiu cum e... am rupt dintr-unu pana a ajuns la 3 foistraight face

94.Nu pot sa inteleg de ce lumea isi face bratarile prieteniei - e cea mai mare porcarie... prietenia e in suflet nu intr-o bucata de ate!

95.Lumea crede ca sunt o perversa mica fiindca imi creste repede parul - depinde unde laughing) si mie imi creste repede peste tot mai putin in capstraight face

Pe bune... parca eu as fi scris astea happy Si nu exagerez.

| yami_2526 a răspuns:

LOL... 70% din lucruri le am si eu laughing. incer nu fi trista ca esti hai sa zicem "anormala" e bine sa nu fi ca toti sa fi un puc mai,..."speciala". app de manga si anime si eu sunt o mega fana.sti esti singura persoana din cate cunosc care e asa de asemanatoare

| chie a răspuns:

Cu siguranta esti diferita de restul lumii, mai ales daca ne luam dupa motivul 35.
Nu vezi Sagetatori in fiecare zi!

P. S. : Esti analfabeta.

| wikihow94 a răspuns:

Cred ca te-as cataloga la rubrica "Persoane anormale" doar pentru faptul ca ai scris atata si te agiti pentru...nimic.
Aa da, si "fact-ul" nr. 95 mi se pare deplasathappy
Cheers!

| uite aici a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar te contrazici in unele cazuri(nu dau explicatii ) 95-58, 42-14, uita-te si la 24-25, 26-6, 24-52. ai trei caini si nici unul mic(pe care ti-l doresti atat d mult ) 81-6...cat despre intrebarea ta, crezi ca doar tu esti anormala? toti suntem anormali, avem parti care ne par mai putin normale si tocmai asta ne face normali big grin

| Riyukii a răspuns:

Hmm.pai.cam la toate lucrurile semeni cu mine.defapt mai la toate.mai ales lenevia, plansu` si curatenia.si 95big grin

| justmegirl a răspuns:

Toate le avem in comun... e incredibil uite idu meu deea12pwp

| iness a răspuns:

Nu esti anormalahappy Esti ca toata lumealaughing Poate unii mai putin, poate unii mai multhappy. Inafara de unele chestii care s-au mai precizat si de "uite aici". si eu sunt asa. si cred ca mai bine de 90% din fetele de varsta noastra sunt asahappy. Doar ca majoritatea nu au curaj sa recunoasca. Te apreciez pentru sinceritatelaughing. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti ciudata, sau poate suntem ciudate amandoua straight face Dar si eu ma potrivesc la mai mult de 70% din criteriile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate in afara de cea cu barfele despre mine ...nu trec deloc usor peste astea ...de obicei cand cineva vorbeste despre mine urat ma duc si ii trag un pumn tongue sau ii iau la bataiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam am si eu ceva in comun de pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit in familie!

http://otakus.darkbb.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se potrivesc nr. : 3, 5, 16, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 30, 34, 36, 39, 41, 42, 45, 48, 50, 52, 54, 56, 71, 74, 79, 83, 85, 86.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da.semanam mult.laughing Eu am fost in Japonia. e genial.Mai bine incepi.iti strangi bani.si pe la 30 de ani. o sa ajungi pe acolo.hee hee

| Cupcakestar a răspuns:

Hi hi, si eu sunt sagetator! Surori pe viata!>big grin

| Doar eu_5952 a răspuns:

Cati ani ai?

| anonim_9528 a răspuns:

Deci...sa zicem ca ffff multe lucruri in comun thinking

| anonim_9528 a răspuns:

Scuze am uitat sa pun verbul big grin laughing avem ff multe lucruri in comun laughing