| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut un baiat. si tot il prindeam ca se uita la mine iar cand eram eu in camera isi aranja mereu parul. dar seara cand am vorbit cu el pe mess spunea ca este suparat din cauza unei fete. fiindca acea fata tine si la prietenul ei si la el. si nu stie ce sa aleaga. dar totusi. oare ma place? eu nu stiu daca il plac. dar as dori parerea voastra. funda

Răspuns Câştigător
| CrissaCriss a răspuns:

Daca se uita la tine. poate te place. Si ti-a spus ca e suparat, probabil sa ii spui tu ca il placi. Dar nici sa nu te gandesti sa ii spui ca il placi daca asa e... deoarece baietilor li se urca la cap. iti spun din propria experienta big grin funda?

2 răspunsuri:
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Poate te place un pic, dar daca el inca o place pe acea fata nu stiu daca te place f mult.dar probabil ca tine la tine...dar incurajeaza-l si sprijina-l si poate chiar va renunta la fata aceea cu ajutorul tauwinking

| rilu a răspuns:

Poate tu esti acea fata de care spune el... big grin