| yasminne a întrebat:

Mie mi s-a schimbat profilul de facebook si nu prea ma pricep sa umblu pe el ...cine stie sa il dea inapoi la,, normal" sa zicem...primul care imi da un raspuns corect primeste fundita.

3 răspunsuri:
| Aduutza1993 a răspuns:

Draga Yasminne daca nu ai citit regulile contului facebook o sa-ti spun eu una. Cand ti -ai transformat contul in a doua optiune va ramane definitiv.Probabil ca nu ai citit aceste detalii. Incearca sa te obisnuiesti cu el asa ca foarte multe persoane au aceasta optune activata.Nu are rost sa-ti faci altul tongue

| AnaMaria1453 a răspuns:

Daca poti fi ma explicita, te pot ajuta. nu inteleg cum s-a schimbat. dar poti incerca la profil setari

| skama18 a răspuns:

Deci in primul rand nu s-a schimbat singur ...mai ai o sansa sa revi la profilul clasic la toamna.sau poate mai repede avand in vedere k 95% din utilizatori facebook nu inghit timeline.